Loading...

VistaPrint® geborduurde pet

Bij deze pet met gestructureerde segmenten aan de voorkant draait alles om comfort, stijl en pasvorm. Hij past bijna iedereen dankzij de verstelbare sluiting. Personaliseer de voor- of achterkant met levendig borduurwerk.
Loading options
Zwart

Maattabel

formaat

Omtrek (A): 60-85 cm (kleinste tot grootste stand van de sluiting).

Hoogte (B): 11 cm (van de onderzoom tot het hoogste punt).


Zorg dat je merk gezien wordt met stijlvolle gepersonaliseerde petten.

  • Exclusief product van VistaPrint
  • 100% geborsteld katoen
  • Petje met 6 segmenten en gestructureerde voorpanelen
  • Verstelbaar bandje
  • 1 maat
  • Pas de voor- en achterkant aan

Onderhoudsinstructies: Alleen afnemen met een vochtige doek. Om de vorm van de pet en je ontwerp te behouden, raden we wassen in de machine niet aan.

Decoratie: Geborduurd

Bedruk verschillende delen

Breng je logo of boodschap onder de aandacht met deze gepersonaliseerde petjes. Gebruik onze ontwerpstudio om de voor- en achterkant van dit petje te personaliseren. Zet er bijvoorbeeld je logo, bedrijfsnaam en telefoonnummer op oor maximale merkbekendheid.

Een uniforme uitstraling voor je team

Ontwerp een uniforme look voor groepen, teamgenoten en collega's. Deze petten zijn leuk als cadeau, om weg te geven aan potentiële klanten of zelfs als onderdeel van informele werkkleding voor je personeel of sportkleding. En dankzij het verstelbare bandje kan de maat gemakkelijk aangepast worden.

Interactieve studio

Je kunt een meerkleurig logo, illustratie of ontwerp met maximaal 12 kleuren uploaden. Bovendien kun je in onze intuïtieve ontwerpstudio controleren hoe de geborduurde illustratie er precies uit komt te zien op de pet.

Productspecificaties

Product-ID
PRD-5UFUTCQJH
Soort
Petjes
Merk
VistaPrint®
Geslacht
Uniseks
Gewicht
83g
Materiaal
Katoen

Klantbeoordelingen

Write a Review
Verdeling beoordelingen

Beoordeeld door 6 klanten

Snelle en prettige service.

6 jul 2025 | Noor K. | Verified Buyer
Ik heb een fijne ervaring gehad bij deze webshop. Ik wilde een foto van mijn hond op een pet laten borduren. Ik koos voor kleuren die uiteindelijk niet haalbaar konden zijn, maar VistaPrint kwam met een nieuw ontwerp. Ik kreeg netjes een mail om het te bevestigen. Echter was ik licht teleurgesteld, omdat bij ontvangst ik pas zag dat er roze was gebruikt. Dit had ik niet gezien bij het voorgestelde ontwerp. Eigen schuld, maar erg jammer. Ik zou de volgende keer weer bestellen hier!
Antwoorden van klantenservice van VistaPrint:
Bedankt voor je beoordeling over de VistaPrint® geborduurde pet. Fijn te vernemen dat je een goede ervaring hebt met de VistaPrint website. We begrijpen dat je een foto van je hond op de pet wilde laten borduren, de uiteindelijke kleuren niet haalbaar zijn geweest en dat onze collega's netjes met een aangepast, nieuw ontwerp kwamen. We begrijpen dat je het nieuwe ontwerp hebt bevestigd, maar bij ontvangst pas hebt gezien dat er een roze borduurkleur is gebruikt, excuses voor deze teleurstelling. Bij het nakijken van het ontwerp in je account, zien we dat de foto van de hond heel erg veel details heeft. Het borduren van al deze details is voor onze borduurmachines helaas niet mogelijk. Om de oorspronkelijke foto van je hond op een pet te ontvangen, raad ik dan ook een bedrukte pet aan, zoals: https://www.vistaprint.nl/kleding-tassen/hoofddeksels/petjes/vistaprint-r-bedrukte-baseball-cap. In jouw ontwerpen heb ik de foto van de hond op deze bedrukte pet geplaatst en bewaard met de naam VPKB. Mocht je verdere vragen hebben, verneem ik deze graag als antwoord op deze e-mail.

het 2e bestelde petje hebben

27 jun 2025 | Brenda H.
het 2e bestelde petje hebben jullie anders gemaakt dan het eerste. Het stuur is veranderd terwijl ik hier niet om gevraagd had. Ik wilde enkel de naam Alex veranderd in Ely en verder geen veranderingen. Ik vind het erg jammer, wij hadden het nml voor mijn zoontje Ely leuk gevonden als het petje op de naam na hetzelfde zou zijn als die van alex (opa)
Antwoorden van klantenservice van VistaPrint:
Bedankt voor de beoordeling van de VistaPrint® geborduurde pet. Excuses te vernemen dat de bedrukking van deze nieuwe pet voor Ely niet gelijk is aan de pet voor Alex. Om dit met je op te lossen, hebben we beiden ontwerpen gelijk gemaakt en een vervangende pet voor Ely besteld. Het bestelnummer blijft gelijk en je kunt dan ook de zending volgen via mijn account en mijn bestellingen en nabestellen. Mocht je verdere vragen hebben, laat dit dan weten als antwoord op deze e-mail.

Tevreden

6 jun 2025 | Sjors W. | Verified Buyer
Achteraf gezien het ik de tekst iets kleiner kunnen maken, verder is het wel van hoge kwaliteit. Zowel pet als borduursel
Antwoorden van klantenservice van VistaPrint:
Bedankt voor je 5 sterren product review voor de VistaPrint® geborduurde pet. Fijn dat je wat betreft de kwaliteit van de pet, als de kwaliteit van het borduursel tevreden bent. Je geeft aan dat je achteraf gezien de tekst wel ietsje kleiner had kunnen maken. Het ontwerpgebied van deze pet is 5,08 cm x 15,24 cm en we zien dat de tekst zo groot mogelijk binnen dit ontwerpgebied is geplaatst. In jouw ontwerpen hebben we de tekst iets kleiner voor je gemaakt en de aanpassing voor je bewaard. Mocht je verdere vragen hebben, reageer dan gerust op deze mail, we helpen en adviseren je altijd graag.

Geborduurde pet

23 apr 2025 | ron l. | Verified Buyer
Super mooi resultaat en snelle levering

Mooie pet

30 dec 2024 | Remco R. | Verified Buyer
Heel mooi geworden

Beoordelingen worden weergegeven 1-5